IČ: 00849251
DIČ: Nejsme plátci DPH.
Tel.: 585 389 343
Email: zsbohun(at)bohunovice(dot)cz
Datová schránka: 5nuvzmh
Školní družina bazén: Zbraňková 736 154 376, Neumannová 727 944 491
Školní družina škola: Vachutková 727 919 560, Hrušková 607 575 472
Mateřská škola:tel.: 607 575 485, ms(at)zsbohun(dot)cz
Školní jídelna: tel.: 725 950 449, skolnijidelna(at)bohunovice(dot)cz

Autor: Ondřej Pantlík | 01.09.2022 13:26

 

ŠKOLNÍ DRUŽINA 2022/2023  

I. ODDĚLENÍ, VYCHOVATELKA: HANA HRUŠKOVÁ

  1. Balut Daniel
  2. Becková Ella
  3. Benýšková Zita
  4. Brzokoupilová Linda
  5. Faltysová Barbora
  6. Grohman Lukáš
  7. Hlavička Matyáš
  8. Jakl Martin
  9. Kazík Štěpán
  10. Machala Vojtěch
  11. Malaska Max
  12. Nesvadba Jindřich
  13. Pšeničková Sofie
  14. Siegl Patrik
  15. Sklenář Jan
  16. Sýkorová Eliška
  17. Šimek Eduard
  18. Štěpánová Veronika
  19. Vybíralová Petra
  20. Zábranský Adam
  21. Zdražilová Rosálie
  22. Željazkov Viktor
  23. Češková Klára
  24. Češková Viktorie
  25. Dittmer Jan
  26. Hampl Adam
  27. Pavelka František
  28. Schneiderová Eliška
  29. Raška Daniel
  30. Zdráhal Dominik

II. ODDĚLENÍ, VYCHOVATELKA: MARTINA VACHUTKOVÁ

  1. Benková Tereza
  2. Crháková Adéla
  3. Feltl Jakub
  4. Freml Daniel
  5. Friedl Filip
  6. Fukala Petr
  7. Hejcman Adam
  8. Holuša Evžen
  9. Jašková Adriana
  10. Ječmeňová Amálie
  11. Lukešová Lucie
  12. Navrátilová Aneta
  13. Nezhybová Klára
  14. Pšeničková Sofie
  15. Rausch Vítek
  16. Rendár Daniel
  17. Rosenberg Patrik
  18. Streck Sebastián
  19. Sglundová Anna
  20. Šumpíková Ester
  21. Zbíralová Tereza
  22. Zifčáková Justýna
  23. Gec Oliver
  24. Hepnar Tomáš
  25. Janštová Eliška
  26. Klimek Štěpán
  27. Mikušková Adéla
  28. Nezhyba Patrik
  29. Rancová Apolena
  30. Štěpánková Kristýna

III. ODDĚLENÍ, VYCHOVATELKA: Jarmila Zbraňková

  1. Augustová Štěpánka
  2. Bačovský Adam
  3. Boštíková Adriana
  4. Ferbasová Martina
  5. Ficeková Natálie
  6. Gartner Vít
  7. Hemalová Kateřina
  8. Hubl Nikolas
  9. Kamarád Jiří
  10. Krajčová Veronika
  11. Kocurlichová Apolena
  12. Laschková Valerie
  13. Matlas Jonáš
  14. Nesvadbová Amálie
  15. Otevřelová Ema
  16. Prutyszyn Jan
  17. Schneider Michal
  18. Smékal Matěj
  19. Svozilová Julie
  20. Šindlerová Barbora
  21. Šuba Ondřej
  22. Šulkovská Eliška
  23. Telíšková Aneta
  24. Tiefenbach Mikoláš
  25. Valentová Ema
  26. Svozil Matěj
  27. Ottová Eliška
  28. Pavlicová Lara
  29. Štěpánová Monika

IV. oddělení, VYCHOVATELKA: Jitka Neumannová

  1. Bartoněk Vilém
  2. Bečicová Amálie
  3. Běhalová Evelína
  4. Benýšek Samuel
  5. Drozd Ondřej
  6. Faltynková Eliška
  7. Havala Dominik
  8. Hozová Laura
  9. Hudcová Vendula
  10. Ivanova Olexandra
  11. Jakubíková Klára
  12. Kolářová Tereza
  13. Kubíčková Emma
  14. Lančík Šimon
  15. Petráková Lea
  16. Pospíšilová Natálie
  17. Protivánková Sára
  18. Příkazský Dominik
  19. Riedlová Sára
  20. Sklenářová Nella
  21. Stehlíček Tobiáš
  22. Švec Jakub
  23. Ťažká Sabina
  24. Vích Vladimír
  25. Zapletalová Sára
  26. Zippe Theodora
  27. Čouková Kateřina
  28. Fryšarová Justýna