2. stupeň

Autor: Admin | 07.12.2016 20:45

Jindřich Daněk - ředitel (email: zsbohun(at)bohunovice(dot)cz)

Renáta Mušková - zástupce ředitele (email: renata.muskova(at)zsbohun(dot)cz)

Tomáš Brodacký - učitel (1. i 2. stupeň) (email: tomas.brodacky(at)zsbohun(dot)cz)

Karel Machala - učitel (2. stupeň), výchovný poradce (email: karel.machala(at)zsbohun(dot)cz)

Ondřej Pantlík - učitel (2. stupeň) (email: ondrej.pantlik(at)zsbohun(dot)cz)

Hana Chládková - učitelka (2. stupeň) (email: hana.chladkova(at)zsbohun(dot)cz)

Martina Veseslká - učitelka (2. stupeň) (email: martina.veselska(at)zsbohun(dot)cz)

Kamila Dolečková - učitelka (1. i 2. stupeň) (email: kamila.doleckova(at)zsbohun(dot)cz)

Martina Hándlová - učitelka (2. stupeň) (email: martina.handlova(at)zsbohun(dot)cz)

Zuzana Faltynková - učitelka (2. stupeň) (email: zuzana.faltynkova(at)zsbohun(dot)cz)

Iveta Voňková - učitelka (1. i 2. stupeň) (email: iveta.vonkova(at)zsbohun(dot)cz)

Marcela Petrželová- učitelka (1. i 2. stupeň) (email: marcela.petrzelova(at)zsbohun(dot)cz)

Ivana Zaoralová - učitelka (1. i  2. stupeň) (email: ivana.zaoralova(at)zsbohun(dot)cz

Jaromír Nebeský  - asistent pedagoga (email: jaromir.nebesky(at)zsbohun(dot)cz)

Petr Štěpaník  - asistent pedagoga (email: petr.stepanik(at)zsbohun(dot)cz)