1. stupeň

Autor: Admin | 07.12.2016 20:44

Hana Běhalová - učitelka (1. stupeň) (email: hana.behalova(at)zsbohun(dot)cz)

Markéta Dejmalová - učitelka (1. stupeň) (email: marketa.dejmalova(at)zsbohun(dot)cz)

Iveta Nováková - učitelka (1. stupeň) (email: iveta.novakova(at)zsbohun(dot)cz)

Marcela Prečanová - učitelka (1. stupeň) (email: marcela.precanova(at)zsbohun(dot)cz)

Zuzana Říhová - učitelka (1. stupeň) (email: zuzana.rihova(at)zsbohun(dot)cz)

Jitka Zemandlová - učitelka (1. i  2. stupeň) (email: jitka.zemandlova(at)zsbohun(dot)cz)

Jarmila Dopitová - učitelka (1.stupeň) (email: jarmila.dopitova(at)zsbohun(dot)cz)

Ludmila Keclíková - učitelka (1. stupeň) (email: ludmila.keclikova(at)zsbohun(dot)cz)

Kamila Dolečková - učitelka (1. i 2. stupeň) (email: kamila.doleckova(at)zsbohun(dot)cz)

Pavel Marek - učitel (1. i 2. stupeň) (email: pavel.Marek(at)zsbohun(dot)cz)

Dagmar Vokůrková - učitelka (1. i  2. stupeň) (email: dagmar.vokurkova(at)zsbohun(dot)cz)

Karin Trunečková   - učitelka (1. stupeň) (email: karin.truneckova(at)zsbohun(dot)cz)

Ivana Zaoralová - učitelka (1. i  2. stupeň) (email: ivana.zaoralova(at)zsbohun(dot)cz)

Tomáš Brodacký - učitel (1. i 2. stupeň) (email: tomas.brodacky(at)zsbohun(dot)cz)

Iveta Voňková - učitelka (1. i 2. stupeň) (email: iveta.vonkova(at)zsbohun(dot)cz)

Markéta Hužvová  - asistentka pedagoga (email: marketa.huzvova(at)zsbohun(dot)cz)

Marta Bartušková - asistentka pedagoga (email: marta.bartuskova(at)zsbohun(dot)cz)

Eliška Loutocká - asistentka pedagoga (email: eliska.loutocka(at)zsbohun(dot)cz)