MŠ - Prosinec 2020

Autor: Veronika Siegelová | 30.12.2020 22:39

Máme tu prosinec a s ním i probíhající vánoční prázdniny. Je čas na prosincové bilancování a tak vám přinášíme, co všechno jsme za tento měsíc zažili.

V prosinci jsme pro děti uspořádali projektový den s názvem: VÁNOČNÍ DÍLNY. Bohužel nám tento rok nedovolil tvoření uspořádat ve spolupráci s rodiči a tak si jej děti užily alespoň v rámci dopoledního programu. Tento koncept projektového dne byl uspořádán v návaznosti na polytechnickou výchovu. Tvoření probíhalo v  každé třídě a rozmanitost výrobků byla opravdu široká. Děti tak při tvoření zdokonalily manipulační činnosti a jednoduché úkony s pomůckami.

Od září nám v MŠ nově vznikla i další programová aktivita - pohybová školička, které se účastní naši nejstarší předškoláci. Za dokonalou přípravu pohybových činností patří velké dík pedagogům ZŠ. Mgr. Pavel Marek a Martin Bánovec děti připravují v oblasti zdravotně zaměřených činností, pohybových her, činností s tělocvičným nářadím a mnohá další. Předškoláci si tak osvojí počátky tělovýchovných chvilek, které využijí i při dalším vzdělávání v ZŠ.

Přejeme Vám krásný zbytek vánočních prázdnin, štěstí a mnoho zdraví v novém roce 2021.

Kolektiv MŠ