1. stupeň

Autor: Admin | 07.12.2016 20:44

Hana Běhalová - učitelka (1. stupeň) (email: hana.behalova(at)zsbohun(dot)cz)

Markéta Dejmalová - učitelka (1. stupeň) (email: marketa.dejmalova(at)zsbohun(dot)cz)

Iveta Nováková - učitelka (1. stupeň) (email: iveta.novakova(at)zsbohun(dot)cz)

Marcela Prečanová - učitelka (1. stupeň) (email: marcela.precanova(at)zsbohun(dot)cz)

Marie Štěpánová - učitelka (1. stupeň) (email: marie.stepanova(at)zsbohun(dot)cz)

Jitka Zemandlová - učitelka (1. i  2. stupeň) (email: jitka.zemandlova(at)zsbohun(dot)cz)

Jarmila Dopitová - učitelka (1.stupeň) (email: jarmila.dopitova(at)zsbohun(dot)cz)

Ludmila Keclíková - učitelka (1. stupeň) (email: ludmila.keclikova(at)zsbohun(dot)cz)

Kamila Dolečková - učitelka (1. i 2. stupeň) (email: kamila.doleckova(at)zsbohun(dot)cz)

Michal Hrubý - učitel (1.stupeň) (email: michal.hruby(at)zsbohun(dot)cz)

Petr Štěpaník  - asistent pedagoga (email: petr.stepanik(at)zsbohun(dot)cz)

Markéta Hužvová  - asistentka pedagoga (email: marketa.huzvova(at)zsbohun(dot)cz)

Michaela Brázdová - asistentka pedagoga (email: michaela.brazdova(at)zsbohun(dot)cz)

Hana Kalfertová - asistentka pedagoga (email: hana.kalfertova(at)zsbohun(dot)cz)

Michaela Sadilová - asistentka pedagoga (email: michaela.sadilova(at)zsbohun(dot)cz)